FORUM.GSMCENTER.PL - Twoim Forum GSM  
Rejestracja FAQ Kalendarz Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Wróć   FORUM.GSMCENTER.PL - Twoim Forum GSM > Pozostałe > Tematy ogólne / OFFTOPIC
Przeładuj stronę Zlot na Woodstocku

Tematy ogólne / OFFTOPIC Pytania / Requesty / Offtopic

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Zlot na Woodstocku
stare
  (#1)
Cross77 Offline
Radio FGC-FM
Cross77 najlepszy z najlepszychCross77 najlepszy z najlepszychCross77 najlepszy z najlepszychCross77 najlepszy z najlepszychCross77 najlepszy z najlepszychCross77 najlepszy z najlepszychCross77 najlepszy z najlepszychCross77 najlepszy z najlepszychCross77 najlepszy z najlepszychCross77 najlepszy z najlepszychCross77 najlepszy z najlepszych

Model Telefonu:
Nokia E52, N900, Motorola E398, Asus Nexus 7 3G

new2 Zlot na Woodstocku - 25-07-18, 08:17

Cześć wszystkim,

wiem że mało osób odczyta ten post ale pomyślałem o tym żeby spotkać się na Woodstocku ( tak wiem, teraz to Pol'and'Rock ) póki forum jeszcze żyje, żeby pogadać o dobrych czasach, w których królował symbian i nie było problemów typu "8gb ram w telefonie mi się skończyło" "masz tylko 8 rdzeni? PHI" "poniżej 3GHz na rdzeniu? żenada.." "o w końcu za rok GTA IV na telefony bo GTA SA już mi się przejadło i nie ma w co grać" "musze mieć 4 anty-wirusy!" "podsłuchiwanie przez NASA.." "FaceID jest za wolne !" "potrzebny mi powerbank 50 000 mAh żeby wytrzymał chociaż parę dni" "oby nie wybuchł w kieszeni..." "fizyczna klawiatura qwerty? a po co to komu.." "radio na forum? może jeszcze telewizja naziemna..", a także pogadać o dalszym życiu poza forum - osobiście aktualizowałem ten stan grube parę lat temu.

Proszę o propozycję miejsca i daty spotkania, jeżeli takowego nikt nie wyznaczy to sam to zrobię z nadzieją, że a nuż ktoś może przyjdzie

Programista Grafik..
<a href=http://forum.gsmcenter.pl/attachments/f57/62623d1275336779-nowe-sygnaturki-special-user-sygnatura.png target=_blank>http://forum.gsmcenter.pl/attachment...-sygnatura.png</a>
Radio FGC - Słuchaj z nami! --> KLIK!
FGC - drugi dom

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania