FORUM.GSMCENTER.PL - Twoim Forum GSM  
Rejestracja FAQ Kalendarz Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Wróć   FORUM.GSMCENTER.PL - Twoim Forum GSM > GSM Mania > Windows Mobile > Szukam
Przeładuj stronę Szpiegowanie sms

Szukam WM2003, WM2005,WM2006

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Szpiegowanie sms
stare
  (#1)
zeus10 Offline
Aktywny
zeus10 ...czyżby sława nadeszła wczesniej ?zeus10 ...czyżby sława nadeszła wczesniej ?

Domyślnie Szpiegowanie sms - 10-04-10, 22:30

Witam spotkał sie ktoś z was z jakimś programem do przechwytywania smsów i przesyłania ich na inny numer?

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#2)
PawełBoloFGC Offline
PawełBoloFGC najlepszy z najlepszychPawełBoloFGC najlepszy z najlepszychPawełBoloFGC najlepszy z najlepszychPawełBoloFGC najlepszy z najlepszychPawełBoloFGC najlepszy z najlepszychPawełBoloFGC najlepszy z najlepszychPawełBoloFGC najlepszy z najlepszychPawełBoloFGC najlepszy z najlepszychPawełBoloFGC najlepszy z najlepszychPawełBoloFGC najlepszy z najlepszychPawełBoloFGC najlepszy z najlepszych

Model Telefonu:
HD2/DHD/SGS2/SGS3

Domyślnie 10-04-10, 22:58

Cytat:
Napisał zeus10 Zobacz post
Witam spotkał sie ktoś z was z jakimś programem do przechwytywania smsów i przesyłania ich na inny numer?
Raczej nie ,mysle ze takie cos jest karalne.

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#3)
zeus10 Offline
Aktywny
zeus10 ...czyżby sława nadeszła wczesniej ?zeus10 ...czyżby sława nadeszła wczesniej ?

Domyślnie 11-04-10, 10:40

Na 100% nie jest karalne. Jak by ktoś sie spotkał na WM z takim programem to proszę dać znać

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#4)
VeR Offline
VeR najlepszy z najlepszychVeR najlepszy z najlepszychVeR najlepszy z najlepszychVeR najlepszy z najlepszychVeR najlepszy z najlepszychVeR najlepszy z najlepszychVeR najlepszy z najlepszychVeR najlepszy z najlepszychVeR najlepszy z najlepszychVeR najlepszy z najlepszychVeR najlepszy z najlepszych

Model Telefonu:
Sony Xperia T III :D

Domyślnie 11-04-10, 14:05

to jest jak najbardziej karalne. Jest to czytanie cudzej korespondencji. Myślisz że dlaczego tylko policja ma możliwość podsłuchiwania rozmów? Konstytucja gwarantuje prawo do prywatności.

"Pstryk Team"

Popieram Internet Bez Chamstwa

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#5)
zeus10 Offline
Aktywny

Domyślnie 11-04-10, 14:37

VeR jest Policjant w szeregach forum zapytaj sie jego i niech Ci odpowie. Karalne jest wtedy kiedy używa się tego niezgodnie z przeznaczeniem czyli wgra się na telefon osoby 3. Ale jeśli ja chce mieć 2 skrzynki sms w 1 telefonie to oczywiście nie jest w żaden sposób karalne. Na symbiana są takie programy i to na forum więc jak by byly niezgodne z prawem to by ich nie było.

A po za tym JA nie zadałem pytania czy to jest karalne czy nie i nie oczekuje moralnych odpowiedzi i wywodów na ten temat czy też kodeksów prawnych.

Tylko chciałem się dowiedzieć czy ktoś się z takim programem na platformę WM spotkał?

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#6)
Gandalf Offline
Gandalf najlepszy z najlepszychGandalf najlepszy z najlepszychGandalf najlepszy z najlepszychGandalf najlepszy z najlepszychGandalf najlepszy z najlepszychGandalf najlepszy z najlepszychGandalf najlepszy z najlepszychGandalf najlepszy z najlepszychGandalf najlepszy z najlepszychGandalf najlepszy z najlepszychGandalf najlepszy z najlepszych

Model Telefonu:
Samsung Galaxy Note II

Domyślnie 11-04-10, 16:01

zeus10 - aby nam ułatwić zadanie i dowiedzieć się konkretnie o co Ci chodzi - podaj proszę przykład takiego programu na Symbiana. Co do legalności - sam tytuł wątku jest już kontrowersyjny (szpiegowanie).

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#7)
zeus10 Offline
Aktywny

Domyślnie 11-04-10, 17:06

A proszę bardzo
3.20. Zabronione jest reklamowanie innych stron internetowych lub for dyskusyjnych o tematyce GSM , nie dotyczy działów związanych z ogłoszeniami oraz reklamami

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#8)
Gandalf Offline
Gandalf najlepszy z najlepszychGandalf najlepszy z najlepszychGandalf najlepszy z najlepszychGandalf najlepszy z najlepszychGandalf najlepszy z najlepszychGandalf najlepszy z najlepszychGandalf najlepszy z najlepszychGandalf najlepszy z najlepszychGandalf najlepszy z najlepszychGandalf najlepszy z najlepszychGandalf najlepszy z najlepszych

Model Telefonu:
Samsung Galaxy Note II

Domyślnie 11-04-10, 18:20

Wstawiam to co znalazłem. Jak zawsze uprzedzam że niczego nie testowałem na sobie. Masz potrzebę posiadania specjalistycznej aplikacji? - to sprawdź ją czy działa. Obie aplikacje to wersje trial ale miło by było wiedzieć czy właśnie o to Ci chodziło. Aplikacja "txtForward" przerzuca smsy w tle na określone konto e-mail i można ją kupić TUTAJ. Jeśli chodzi o "wm_sms_spy_en" to instrukcja jest w paczce. Miłego testowania.
Załączone Pliki
Typ Pliku: cab txtForward.CAB (193,2 KB, 29 wyświetleń)
Typ Pliku: zip wm_sms_spy_en.zip (14,9 KB, 51 wyświetleń)

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#9)
Jakubczako Offline
Nowy
Jakubczako na dobrej drodze,tak trzymaj!

Model Telefonu:
LG

Domyślnie 16-08-15, 18:15

Bardzo proszę o pomoc. wczoraj pisałem z zona smsy i w pewnym momencie dostałem o niej dziwnego niepokojącego sms zpytalem ja do kogo miał być ten sms odpisala jaki sms ja takiego nie wysylalam pytanie brzmi. czy jest mozliwosc taka ze u prostych ludzi mających tel ktoś pisze do mnie smsa poprzez tel i nr telefonu mojej zony??czy mnie po prostu zdradza

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania