FORUM.GSMCENTER.PL - Twoim Forum GSM  
Rejestracja FAQ Kalendarz Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Wróć   FORUM.GSMCENTER.PL - Twoim Forum GSM > GSM Mania > Symbian - Certyfikat/Podpisywanie aplikacji/Rozblokowanie
Przeładuj stronę XSteveDore - certyfikat w min

Symbian - Certyfikat/Podpisywanie aplikacji/Rozblokowanie Porady / Instrukcje / Opisy / Programy

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
XSteveDore - certyfikat w min
stare
  (#1)
krawmen Offline
Nowy
krawmen na dobrej drodze,tak trzymaj!

Domyślnie XSteveDore - certyfikat w min - 31-07-10, 22:08

Aplikacja pozwala na uzyskanie certyfikatu w minute.
Nie znalazłem niczego takiego w wyszukiwarce naszego forum, więc ją zamieszczam.
Z paczki instalujemy plik XStevedore_v1.05.Signed_S60V3V5.sisx w pamięci telefonu.
Niestety jest to wersja chińska,więc postaram się napisać wszystko co niezbędne.
Odpalamy aplikację i wybieramy pozycje w prawym dolnym rogu, po otwarciu wchodzimy w p-kt 1 i wybieramy nasz domyślny punkt dostępu,przez który łączymy się z netem(najlepiej wi-fi).
Wychodzimy do menu głównego aplikacji i wybieramy ikonke środkową z dolnej linijki. Tutaj ponownie poz.1.
Jeżeli wszystko wcześniej poszło dobrze ,powinno zacząć się łączenie z internetem i po paru sekundach powinno wyskoczyć zapytanie o to gdzie chcemy zapisać nasz certyfikat i klucz. Wskazujemy je i mamy swój certyfikat.
Testowałem na E-52 z softem 033.002.

Muszę jeszcze dodać,że nie udało mi się pobrać certyfikatu od razu, wyskakiwał mi błąd, ale gdy spróbowałem następnego dnia,udało się.
Załączone Pliki
Typ Pliku: zip XStevedore_v1.05.Signed_S60V3V5.zip (501,0 KB, 138 wyświetleń)

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#2)
czkawa Offline
czkawa najlepszy z najlepszychczkawa najlepszy z najlepszychczkawa najlepszy z najlepszychczkawa najlepszy z najlepszychczkawa najlepszy z najlepszychczkawa najlepszy z najlepszychczkawa najlepszy z najlepszychczkawa najlepszy z najlepszychczkawa najlepszy z najlepszychczkawa najlepszy z najlepszychczkawa najlepszy z najlepszych

Model Telefonu:
iPhone 4,5 - Nokia Lumia 635, Samsung Galaxy Note 4, Huawei P8 Lite

Domyślnie 01-08-10, 23:39

konkurencja

p.s. czyli nie w minute tylko nastepnego dnia

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#3)
krawmen Offline
Nowy
krawmen na dobrej drodze,tak trzymaj!

Domyślnie 02-08-10, 11:44

Cytat:
Napisał czkawa Zobacz post
konkurencja

p.s. czyli nie w minute tylko nastepnego dnia

ale pobiera się w nawet mniej niż minute....

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#4)
jasnoniebieski Offline
Zaawansowany
jasnoniebieski najlepszy z najlepszychjasnoniebieski najlepszy z najlepszychjasnoniebieski najlepszy z najlepszychjasnoniebieski najlepszy z najlepszychjasnoniebieski najlepszy z najlepszychjasnoniebieski najlepszy z najlepszychjasnoniebieski najlepszy z najlepszychjasnoniebieski najlepszy z najlepszychjasnoniebieski najlepszy z najlepszychjasnoniebieski najlepszy z najlepszychjasnoniebieski najlepszy z najlepszych

Model Telefonu:
N95

Domyślnie 02-08-10, 20:57

U mnie też się błyskawicznie pobrało ,może w ciągu kilkunastu sekund ,certyfikat znajduje się w folderze MyCert ,tylko że jak spróbowałem podpisać nim przykładowo Capree.iON.BatteryTimer.v1.05.S60v3.v5.SymbianOS9. x.Unsigned.Cracked-FoXPDA, to wyskoczył błąd .,..ale u innych może będzie dobrze działać .

Dodam że spróbowałem teraz swoim własnym certyfikatem jeszcze z OPDA i poszło dobrze .
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg bez*tytułu.JPG (37,2 KB, 33 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez jasnoniebieski ; 02-08-10 o 21:09

Odpowiedź z Cytatem
nie mogę zainstalować
stare
  (#5)
Arkadek19 Offline
Nowy
Arkadek19 na dobrej drodze,tak trzymaj!

Model Telefonu:
e71

Domyślnie nie mogę zainstalować - 15-12-13, 13:34

ściągnąłem tą paczkę i przy próbie instalacji wyskakuje mi błąd certyfikatu

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#6)
andyman Offline
andyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszych

Model Telefonu:
Huawei P9

Domyślnie 25-12-13, 12:12

Cytat:
Napisał Arkadek19 Zobacz post
ściągnąłem tą paczkę i przy próbie instalacji wyskakuje mi błąd certyfikatu

Na naszym Forum opisane są inne, działające sposoby na rozblokowanie telefonu, a sposób w tym Temacie działał, ale jak zauważyłeś zapewne po datach poprzednich postów - 3 lata temu

Błąd certyfikatu u Ciebie może mieć kilka powodów, musiałbyś podać dokładną treść komunikatu, ale jak napisałem wyżej, użyj sprawdzonych sposobów z Forum w zależności od modelu telefonu i wersji softu

http://769.net.pl/adm.png

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
cer, cetyfikat, xstevedore

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania