FORUM.GSMCENTER.PL - Twoim Forum GSM  
Rejestracja FAQ Kalendarz Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Wróć   FORUM.GSMCENTER.PL - Twoim Forum GSM > GSM Mania > Symbian^3 / Anna / Belle / Refresh > Porady / Pomoc
Przeładuj stronę [N8] Po aktualizacji do Belle zniknęły kontakty

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
[N8] Po aktualizacji do Belle zniknęły kontakty
stare
  (#1)
thael Offline
Nowy
thael na dobrej drodze,tak trzymaj!

Model Telefonu:
n8 nokia

Domyślnie [N8] Po aktualizacji do Belle zniknęły kontakty - 10-03-12, 21:06

witam,
dziś zaktualizowałem moją nokię n8 do Belle - i mimo zapewnień instalatora zniknęły mi z telefonu kontakty (a to były bardzo dla mnie istotne dane)

zostały... 52 kontakty z długiej listy (czyżby te z karty sim?)
przywrócenie danych sprzed samej aktualizacji nie pomaga (kopia zrobiona automatycznie przez instalator), wcześniej nie archiwizowałem danych - czy da się jeszcze coś zrobić?

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#2)
Deryl Offline
Deryl najlepszy z najlepszychDeryl najlepszy z najlepszychDeryl najlepszy z najlepszychDeryl najlepszy z najlepszychDeryl najlepszy z najlepszychDeryl najlepszy z najlepszychDeryl najlepszy z najlepszychDeryl najlepszy z najlepszychDeryl najlepszy z najlepszychDeryl najlepszy z najlepszychDeryl najlepszy z najlepszych

Model Telefonu:
°° Nokia N9 °°

Domyślnie 10-03-12, 21:31

Cytat:
Napisał thael Zobacz post
.. mimo zapewnień instalatora zniknęły mi z telefonu kontakty (
..a wystarczyło zrobić kopię zapasową w telefonie ,właśnie na wypadek gdy coś pójdzie nie tak jak chcemy
Co do odzyskania utraconych kontaktów z pamięci telefonu to jak dobrze kojarzę to nie ma na to szans

Czy w Kontaktach masz ustawione aby pokazywały pamięć telefonu zamiast karty sim ?

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#3)
thael Offline
Nowy
thael na dobrej drodze,tak trzymaj!

Model Telefonu:
n8 nokia

Domyślnie 10-03-12, 21:56

dzięki dzięki dzięki!

w życiu nie wpadłbym na to że to jednak kontakty z telefonu są wyświetlane a te na karcie sim są ukryte - swoją drogą dziwne ustawienie jak na mój gust
(zostanę pewnie zrugany ale na co dzień korzystam z iphona i to jego prostota ustawień brak ingerencji usera mi chyba najbardziej pasuje)

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#4)
andyman Offline
andyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszych

Model Telefonu:
N8 Refresh 111.040.1511

Domyślnie 11-03-12, 00:33

Cytat:
Napisał thael Zobacz post
jednak kontakty z telefonu są wyświetlane a te na karcie sim są ukryte - swoją drogą dziwne ustawienie jak na mój gust
Nie ma w tym niestety nic dziwnego Wręcz przeciwnie.
Tak się dzieje od blisko 10 lat w nokiach z Symbianem. Jest też o tym napisane w instrukcji obsługi. Dzieje się tak, żeby kontakty na liście nie dublowały się wzajemnie, dlatego książka z SIM jest ukryta. Niemniej jednak, przy wkładaniu nowej karta SIM pierwszy raz, pada pytanie, czy skopiować kontakty SIM do pamięci telefonu.

http://769.net.pl/adm.png

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#5)
koko Offline
Bywalec
koko klejnot lecz niedoszlifowanykoko klejnot lecz niedoszlifowanykoko klejnot lecz niedoszlifowanykoko klejnot lecz niedoszlifowany

Domyślnie 11-03-12, 02:44

W ustawieniach książki tel ustawiasz wyświetlanie kontaktów - skąd mają być wyświetlane. Są 3 opcje do wyboru.

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania