FORUM.GSMCENTER.PL - Twoim Forum GSM  
Rejestracja FAQ Kalendarz Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Wróć   FORUM.GSMCENTER.PL - Twoim Forum GSM > GSM Mania > Porady / Instrukcje / Informacje
Przeładuj stronę Wirus na waszym telefonie?

Porady / Instrukcje / Informacje Wszystko co może pomóc Ci w użytkowaniu Twojego telefonu

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Wirus na waszym telefonie?
stare
  (#1)
noname_conek Offline
noname_conek klejnot lecz niedoszlifowanynoname_conek klejnot lecz niedoszlifowanynoname_conek klejnot lecz niedoszlifowany

Model Telefonu:
Prezydent

Domyślnie Wirus na waszym telefonie? - 26-05-07, 17:39

Jeśli spotkałeś się już z czymś takim jak wirus w twoim telefonie, to opisz tutaj swój przypadek, czyli jak się nim zaraził telefon, jak się nazywał, jakie objawy przez niego miał telefon i jak należało z nim walczyć ;-)

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#2)
speedy007 Offline
Nowy
speedy007 na dobrej drodze,tak trzymaj!

Domyślnie 15-06-07, 13:00

Ja przedwczoraj miałem netqinem zrobiłem skan i znalazł 6 plików ale nie pisało czym są zarażone były to gry które przesłałem sobie od kolegi przez bluetootha z k750i przez 1 dzień było normalnie a potem wyświetlał sie komunikat ze należy zrestartować komórkę i czy zgadzam sie strasznie wolno chodził mi telefon i coraz częściej sie restartował wiec przeskanowałem antywirus niby usunął tylko zarażone pliki ale jednak tylko polowe i należy samodzielnie usunąć te gry i potem już jest dobrze chociaż minęło od tego 2dni tylko nie wiem czemu gry były na karcie a anty wirus znalazł wirusy na pamięci telefonu a tam gierek nieistalowałem ale to chyba rejestry czy coś takiego było to by było na tyle z moich doświadczeń z wirusami na telefonie mam Nokie 6630 :P gdyby mi się coś jeszcze działo napisze odpukać :-D

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#3)
Feli Offline
Nowy
Feli na dobrej drodze,tak trzymaj!

Domyślnie 26-06-07, 17:23

Ja sie spotkalem na mojej noki n70 kolega przeslal mi pliki z motoroli i nagle restart potem skanowalem abtyvirem wykrylo az 10 wirusow! Telefon wariowal , restartowal nie dalo ich sie usunoc wiec poszedlem do serwisu i mi przeinstalowali symbiana-.- i teraz jest git

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#4)
pawsondnb Offline
Aktywny
pawsondnb ...czyżby sława nadeszła wczesniej ?pawsondnb ...czyżby sława nadeszła wczesniej ?

Domyślnie 27-06-07, 19:20

[center:088e5cbfa7]UWAGA[/center:088e5cbfa7]
[center:088e5cbfa7]Pierwszy szpieg komórkowy[/center:088e5cbfa7]
McAfee ostrzega przed wykrytym kilka dni temu wirusem typu spyware, atakującym telefony komórkowe z zainstalowanym systemem operacyjnym Symbian. Celem robala jest uzyskanie przez twórcę aplikacji dostępu do danych zgromadzonych w telefonie

więcej TUTAJ

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#5)
margan1983 Offline
Nowy
margan1983 na dobrej drodze,tak trzymaj!

Domyślnie 03-07-07, 23:34

ja popsiadam 2 telefonu k750i i nokia n93i sciagnolem z netu sporo gierek i przeslalem je koledze na nokie n70 i sobie na n93i i po jednym dniu wszyscy ci co mieli wlaczonego bluetootha i byli w zasiegu odbierali jakies dziwne pliki po pare kilo ktorych niedalo sie odczytac. Pomoglo wykasowanie wszystkich tych nowych aplikacji i gierek co wczesniej wgralem. Pozdrawiam

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#6)
yanees Offline
Bywalec
yanees ...czyżby sława nadeszła wczesniej ?

Model Telefonu:
E 51+E52+N73+Toshiba G910+Asus636

Domyślnie 07-07-07, 22:04

A ja nie instaluje żadnych antywirów bo spowalniają system i to one są dostawcami wirusów.Producenci programów antywirusowych sami sieją panike o wirusach i samie je wytwarzają aby udowodnic potrzebe zakupu ich oprogramowania. :roll:

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#7)
charibo Offline
Nowy
charibo na dobrej drodze,tak trzymaj!

Domyślnie 08-07-07, 19:46

Cytat:
A ja nie instaluje żadnych antywirów bo spowalniają system i to one są dostawcami wirusów.Producenci programów antywirusowych sami sieją panike o wirusach i samie je wytwarzają aby udowodnic potrzebe zakupu ich oprogramowania.
Uzywajac komutera stosujesz taka sama filozofie? Wspolczuje ;-)

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#8)
noname_conek Offline
noname_conek klejnot lecz niedoszlifowanynoname_conek klejnot lecz niedoszlifowanynoname_conek klejnot lecz niedoszlifowany

Model Telefonu:
Prezydent

Domyślnie 09-07-07, 17:13

Cytat:
Napisał yanees
.Producenci programów antywirusowych sami sieją panike o wirusach i samie je wytwarzają aby udowodnic potrzebe zakupu ich oprogramowania.
z tym się zgodzę ;-)
Cytat:
Napisał yanees
A ja nie instaluje żadnych antywirów bo spowalniają system i to one są dostawcami wirusów.
ale z tym NIE, bo jak jakis wirus zarazi Twój telefon do takiego stopnia ze ciągle będzie się coś działo... To co wtedy zrobisz... A dużo osób siedzi i "wymyśla" wirusy a słyszałem już o takim co automatycznie usuwa wszystkie numery z książki telefonicznej... a to by było niemiłe.... :-P

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#9)
Piter_ldz Offline
Piter_ldz ...światło w tuneluPiter_ldz ...światło w tuneluPiter_ldz ...światło w tuneluPiter_ldz ...światło w tuneluPiter_ldz ...światło w tunelu

Model Telefonu:
IP 3G / IP4G

Domyślnie 09-07-07, 20:03

Cytat:
Napisał noname_conek
to by było niemiłe....
stad trzeba miec kopie na kompie :-)

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#10)
chester-lp Offline
chester-lp najlepszy z najlepszychchester-lp najlepszy z najlepszychchester-lp najlepszy z najlepszychchester-lp najlepszy z najlepszychchester-lp najlepszy z najlepszychchester-lp najlepszy z najlepszychchester-lp najlepszy z najlepszychchester-lp najlepszy z najlepszychchester-lp najlepszy z najlepszychchester-lp najlepszy z najlepszychchester-lp najlepszy z najlepszych

Model Telefonu:
NoKiA n82 [HaCkEd] NoKiA 2330c-2

Domyślnie 15-07-07, 11:48

Kiedyś przez bluta kumpel wysłał mi fotke, on miał nokie bez symbiana! Fotka była zarażona jakimś ścierwem!!! Ja akurat dzień prędzej usunąłem swojego antywira z telefonu bo stracił ważność!!! Wirus tak mi czcionke pozmieniał, że normalnie bania mała> owa czcionka zrobiła sie większa ale nie pokazywało polskich liter! W rezultacie zamiast słowa "wiadomości" u mnie widniało "wiadomoci" To było śmieszne ale bardzo wkur....ące!!! Pomógł mi format fona!!!

http://img340.imageshack.us/img340/2984/lpsygnaturka1.png

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania