FORUM.GSMCENTER.PL - Twoim Forum GSM  
Rejestracja FAQ Kalendarz Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Wróć   FORUM.GSMCENTER.PL - Twoim Forum GSM > GSM Mania > Windows Phone > Pomoc / Pytania / Problemy
Przeładuj stronę Lumia 920 problem z rotacją ekranu.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Lumia 920 problem z rotacją ekranu.
stare
  (#1)
andrzej2605 Offline
Aktywny
andrzej2605 jego imie znaja wszyscyandrzej2605 jego imie znaja wszyscyandrzej2605 jego imie znaja wszyscyandrzej2605 jego imie znaja wszyscyandrzej2605 jego imie znaja wszyscyandrzej2605 jego imie znaja wszyscy

Model Telefonu:
Samsung Galaxy Note 3, Galaxy Tab 2 7.0

Domyślnie Lumia 920 problem z rotacją ekranu. - 06-09-13, 15:08

Witam. Od pewnego czasu (najprawdopodobniej od momentu aktualizacji do Amber) przestała mi działać rotacja ekranu. W ustawieniach nie mogę znaleźć żadnej opcji odpowiedzialnej za to a nie chcę mi się robić hard resetu. Wie ktoś może jak temu zaradzić?

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#2)
lesley Offline
lesley najlepszy z najlepszychlesley najlepszy z najlepszychlesley najlepszy z najlepszychlesley najlepszy z najlepszychlesley najlepszy z najlepszychlesley najlepszy z najlepszychlesley najlepszy z najlepszychlesley najlepszy z najlepszychlesley najlepszy z najlepszychlesley najlepszy z najlepszychlesley najlepszy z najlepszych

Model Telefonu:
Lumia 930 Denim

Domyślnie 07-09-13, 16:22

Po aktualizacji do Amber pojawiły sie głosy że właśnie z rotacja są problemy.Jeżeli rotacji nie masz tam gdzie powinna być to zrób reset telefonu (wiąże się z utratą wgranych aplikacji) jeżeli dalej nie będzie to ponownie wgraj oprogramowanie.Pozdrawiam.

Odpowiedź z Cytatem
Lumia 920 problem z rotacja ekranu
stare
  (#3)
DanielDisy Offline
Nowy
DanielDisy na dobrej drodze,tak trzymaj!

Model Telefonu:
The Canada

Domyślnie Lumia 920 problem z rotacja ekranu - 30-01-15, 13:28

przydaloby by sie upewnic czy te zworki sa dobrze ustawione bo jezeli sytuacja sie powtarza na innym sprzecie to moze moze to , zwlaszcza ze sie nie kreci

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania