FORUM.GSMCENTER.PL - Twoim Forum GSM  
Rejestracja FAQ Kalendarz Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Wróć   FORUM.GSMCENTER.PL - Twoim Forum GSM > GSM Mania > Symbian S60v3 - (os9.1/os9.2/os9.3) > Pomoc
Przeładuj stronę Jak wgrac Gre na nOkia N73 Symbian 9.1

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Jak wgrac Gre na nOkia N73 Symbian 9.1
stare
  (#1)
exero Offline
Nowy
exero na dobrej drodze,tak trzymaj!

Domyślnie Jak wgrac Gre na nOkia N73 Symbian 9.1 - 25-12-08, 20:14

Witam. Mam problem moglby mi ktos wytlumaczyc jak wgrac Gre 240x320 na Nokia N73 Music edition v3 symbian 9.1

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#2)
chester-lp Offline
chester-lp najlepszy z najlepszychchester-lp najlepszy z najlepszychchester-lp najlepszy z najlepszychchester-lp najlepszy z najlepszychchester-lp najlepszy z najlepszychchester-lp najlepszy z najlepszychchester-lp najlepszy z najlepszychchester-lp najlepszy z najlepszychchester-lp najlepszy z najlepszychchester-lp najlepszy z najlepszychchester-lp najlepszy z najlepszych

Model Telefonu:
NoKiA n82 [HaCkEd] NoKiA 2330c-2

Domyślnie 25-12-08, 20:16

exero, proponuje ściągnąć i zainstalować sobie Nokia PC Suite.
Masz tam taką opcję "instaluj aplikacje/gry" ;-)
Możesz również wysłać sobie grę na telefon przez bluetooth i z poziomu telefonu zainstalować aplikację.

http://img340.imageshack.us/img340/2984/lpsygnaturka1.png

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#3)
exero Offline
Nowy

Domyślnie 25-12-08, 20:21

no mam PC Suite bo zgralem z plytki ale dalej nie moge tego rozgrysc moglbys mi wytluamczyc?

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#4)
chester-lp Offline
chester-lp najlepszy z najlepszychchester-lp najlepszy z najlepszychchester-lp najlepszy z najlepszychchester-lp najlepszy z najlepszychchester-lp najlepszy z najlepszychchester-lp najlepszy z najlepszychchester-lp najlepszy z najlepszychchester-lp najlepszy z najlepszychchester-lp najlepszy z najlepszychchester-lp najlepszy z najlepszychchester-lp najlepszy z najlepszych

Model Telefonu:

Domyślnie 25-12-08, 20:28

exero, w nokia pc suite klikasz w ikonke "instaluj aplikacje" (to ta ikonka zielono niebieska co ma zielony krzyżyk i 3 kwadraty - jeden zielony i dwa niebieskie :-P ). Pojawia się okienko "nokia applikation installer" i tam wyszukujesz gre i klikasz na nią i zaczyna się instalacja - resztę instalacji dokańczasz już w telefonie ;-)
Oczywiście telefon połączony przez kabel usb.
Możesz jeszcze inaczej (prościej): uruchamiasz pc suite ale w niego nie wchodzisz, szukasz grę na kompie i klikasz na nią prawym przyciskiem --> intaluj za pomocą "nokia app inst" i dalej już w telefonie.

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#5)
marek2 Offline
Znawca
marek2 klejnot lecz niedoszlifowanymarek2 klejnot lecz niedoszlifowanymarek2 klejnot lecz niedoszlifowanymarek2 klejnot lecz niedoszlifowany

Domyślnie 25-12-08, 20:30

Cytat:
Napisał exero
no mam PC Suite bo zgralem z plytki ale dalej nie mogę tego rozgrysc moglbys mi wytluamczyc?
1. Podłączasz telefon do komputera w trybie PC Suite
2. Włączasz Nokia PC Suite
3. (Tu już są dwie opcje instalacji)
a)naciskasz na plik z grą i dajesz tak, czekasz aż w komórce zapyta cię o instalacje na telefonie (pamiętaj dopóki nie zainstalujesz gry nie wyłączaj okna)
b) W Nokia PC Suite włączasz Nokia Application Installer, w prawym okienku odnajdujesz swoją gre i klikasz 2 razy na nią i czekasz, aż się zapyta o instalacje (pamiętaj dopóki nie zainstalujesz gry nie wyłączaj okna)

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#6)
exero Offline
Nowy

Domyślnie 25-12-08, 20:30

No ale jak zgram gre to mi sie pojawia w Aplikacje i niechce sie wlaczyc. a wczenisje jak sie zainstaluje na kompie to na komie pisze czy zainstalowac biore all na tak tak tak i nic dupa jest w aplikacje i nie dziala
mozesz mi powiedziec jaka musi byc koncowka bo ja mam np:

(www.siemensjava.pl) 3D_Balloon_Race

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#7)
marek2 Offline
Znawca
marek2 klejnot lecz niedoszlifowanymarek2 klejnot lecz niedoszlifowanymarek2 klejnot lecz niedoszlifowanymarek2 klejnot lecz niedoszlifowany

Domyślnie 25-12-08, 20:32

Cytat:
Napisał exero
No ale jak zgram gre to mi sie pojawia w Aplikacje i niechce sie wlaczyc. a wczenisje jak sie zainstaluje na kompie to na komie pisze czy zainstalowac biore all na tak tak tak i nic dupa jest w aplikacje i nie dziala
Czyli znaczy, że jest dla telefonów z FP1. Nie musisz się martwić, musisz znaleźć wersje 240x320, nie dla N95 bo prawdopodobnie się nie uruchomi.

Cytat:
(www.siemensjava.pl) 3D_Balloon_Race
Teraz to wszystko jasne. nie będzie ci działać ponieważ ta gra nie jest przystosowana do Nokii.

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#8)
exero Offline
Nowy

Domyślnie 25-12-08, 20:33

to znaczy jakie gry moge sciagac. bo teraz scigalem z .jar a teraz? nie rozumiem sorka :P mam 18 lat ale tego nie moge skumac. jakie gry moge sciagac bo teraz sciagalem 240x320 z innego forum. nie pisalo na jaki to telefon

Wowww zainstalowalem ale fajnie;P dzieki wielkie bo chyba problem byl w tym ze zamiast memory card wzielem pamiec telefonu. dzieki wszystkim za pomoc

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#9)
chester-lp Offline

Model Telefonu:

Domyślnie 25-12-08, 20:36

exero, więc ściągnij sobie gry z naszego forum z linka, którego podałem Ci powyżej, wybierz rozdzielczość 240*320 i powinno Ci wszystko hulać ;-)

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#10)
exero Offline
Nowy

Domyślnie 25-12-08, 20:37

Juz all działa :P dzieki wszystkim serdczenie ELO :P

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku