FORUM.GSMCENTER.PL - Twoim Forum GSM  
Rejestracja FAQ Kalendarz Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Wróć   FORUM.GSMCENTER.PL - Twoim Forum GSM > GSM Mania > Symbian S60v3 - (os9.1/os9.2/os9.3) > Pomoc
Przeładuj stronę [E7] Jak przenieść nagrane filmy z telefonu na komputer ?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
[E7] Jak przenieść nagrane filmy z telefonu na komputer ?
stare
  (#1)
anecia876 Offline
Nowy
anecia876 na dobrej drodze,tak trzymaj!

Model Telefonu:
nokia e7-00

Domyślnie [E7] Jak przenieść nagrane filmy z telefonu na komputer ? - 26-06-11, 22:36

Witam,
jestem szczęśliwą posiadaczką telefonu nokia e7, jestem nim zachywycona, lecz mam jeden mały problem: gdy nagram jakiś film i chcę go "przerzucić" do komputera to on go po prostu nie widzi, tak jakby nie istniał. Zdjęcia normalnie mogę przegrać, a filmików nie, może ktoś wie jak to należy zrobić? lub może mi coś podpowiedzieć? gdyż koniecznie muszę z telefonu zgrać je. Pozdrawiam

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#2)
andyman Offline
andyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszych

Model Telefonu:
N8 Refresh 111.040.1511

Domyślnie 26-06-11, 22:42

Cytat:
Napisał anecia876 Zobacz post
Witam,
jestem szczęśliwą posiadaczką telefonu nokia e7, jestem nim zachywycona, lecz mam jeden mały problem: gdy nagram jakiś film i chcę go "przerzucić" do komputera to on go po prostu nie widzi, tak jakby nie istniał. Zdjęcia normalnie mogę przegrać, a filmików nie, może ktoś wie jak to należy zrobić? lub może mi coś podpowiedzieć? gdyż koniecznie muszę z telefonu zgrać je. Pozdrawiam
Połącz telefon kablem USB z komputerem i wyciągnij myszką filmik z telefonu, z folderu, w którym się zapisał. Jeśli istnieje jakiś problem i komputer nie widzi filmiku, to w zależności gdzie masz filmik zapisany, przerzuć go na kartę pamięci, wyjmij kartę, włóż do czytnika kart pamięci, czytnik do USB w komputerze i wtedy przerzuć na kompa.

Nie napisałaś w jaki sposób to robisz, a to by ułatwiło rozwiązania tej zagadki.

http://769.net.pl/adm.png

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania