FORUM.GSMCENTER.PL - Twoim Forum GSM  
Rejestracja FAQ Kalendarz Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Wróć   FORUM.GSMCENTER.PL - Twoim Forum GSM > Telefony / Serwis > Serwis > Nokia
Przeładuj stronę [N95 8GB]Zawieszanie sie galerii

Nokia Forum dotyczące serwisowania telefonów NOKIA

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
[N95 8GB]Zawieszanie sie galerii
stare
  (#1)
Rynkovv Offline
Nowy
Rynkovv na dobrej drodze,tak trzymaj!

Domyślnie [N95 8GB]Zawieszanie sie galerii - 26-06-08, 10:07

Witam
Mam problem z galeria w mojej n 95 8gb.Mam zrobione jakies 70 zdjec. Po wejsciu do galerii widze cala liste plikow w miniaturkach.Jezeli tak dluzej zostawiam otwarta galerie to telefon lapie zwieszke.Poklikam rozne przyciski i czasami uda mi sie wyjsc do menu a czasami musze wyciagnac baterie.To samo sie dzieje kiedy przegladam zdjecia na pelnym ekranie.Po kilku zdjeciach dostaje zwieszke.Zrobilem formata phona i dodatkowo sformatowalem pamiec masowa.Po wgraniu zdjec kablem usb problem powrocil.Dotyczy to tych samych zdjec.Moze zna ktos rozwiazanie bo nie mam zamairu oddawac phona na dwa tygodnie do serwisu;/Dodam ze od nowosci mam najnowszy soft V 20.0.016.

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#2)
marek2 Offline
Znawca
marek2 klejnot lecz niedoszlifowanymarek2 klejnot lecz niedoszlifowanymarek2 klejnot lecz niedoszlifowanymarek2 klejnot lecz niedoszlifowany

Domyślnie 26-06-08, 11:20

A w jakiej jakości są zrobione te zdjęcia, najlepszej?? Bo tym wiecej zdjęc w lepszej jakości tym większa szansa, że zwieche dostaniesz.

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#3)
Rynkovv Offline
Nowy

Domyślnie 26-06-08, 11:24

W najlepszej...Ale moim zdaniem nie powinno sie tak dziac.Moj kolega ma taki sam phon i soft i mu sie nic nie wiesza.Czasami dluzej sie cos laduje i tylko tyle;/

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#4)
Sosna91
Gość

Domyślnie 26-06-08, 11:27

Pewnie że nie powinno jeszcze na 128mb ram to nie ma prawa, w mojej n95 zwykłej mam w galeri 231plików w najwyższesz rozdziałce i smiga szybko, Jak takie sytuacje to ja bym sformatował fona i napewno pomoże ale może da sie jakoś inaczej,

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#5)
daamiaan
Gość

Domyślnie 26-06-08, 11:28

Rynkovv a czy ty te wszystkie zdjęcia masz na pamięci w telefonie czy na karcie jak w telefonie to przenieś połowę zdjęć na karte...

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#6)
Rynkovv Offline
Nowy

Domyślnie 26-06-08, 11:29

Moge jeszcze dodac,ze po wlaczeniu galerii odczytuje wszystkie fotki tj. pojawiaja sie miniaturki.Zaczynam je przegladac ,zatrzymuje sie na jednej.Fotka znika i pojawia sie ta ikonka z przelamanym plikiem.Nastepnie jest zwiecha phona.Ikonki w poblizu tej co sie zatrzymalem robia to samo;/

Wszystkie zdjecia sa na pamieci masowej.

Po dluzszym zamuleniu,kiedy to przeczekam to WSZYSTKIE FOTKI maja przelamana ikonke:|

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#7)
marek2 Offline
Znawca
marek2 klejnot lecz niedoszlifowanymarek2 klejnot lecz niedoszlifowanymarek2 klejnot lecz niedoszlifowanymarek2 klejnot lecz niedoszlifowany

Domyślnie 26-06-08, 11:50

Cytat:
Napisał Sosna91
Pewnie że nie powinno jeszcze na 128mb ram to nie ma prawa, w mojej n95 zwykłej mam w galeri 231plików w najwyższesz rozdziałce i smiga szybko, Jak takie sytuacje to ja bym sformatował fona i napewno pomoże ale może da sie jakoś inaczej,
Cytat:
Napisał Rynkovv
Zrobilem formata phona i dodatkowo sformatowalem pamiec masowa.
Cytat:
Napisał daamiaan
Rynkovv a czy ty te wszystkie zdjęcia masz na pamięci w telefonie czy na karcie jak w telefonie to przenieś połowę zdjęć na karte...
Cytat:
Napisał Rynkovv
Mam problem z galeria w mojej n 95 8gb
Chyba Wszystko Jasne.

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#8)
Rynkovv Offline
Nowy

Domyślnie 26-06-08, 17:52

Serwis :-|

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#9)
Optimus Prime Offline
Optimus Prime najlepszy z najlepszychOptimus Prime najlepszy z najlepszychOptimus Prime najlepszy z najlepszychOptimus Prime najlepszy z najlepszychOptimus Prime najlepszy z najlepszychOptimus Prime najlepszy z najlepszychOptimus Prime najlepszy z najlepszychOptimus Prime najlepszy z najlepszychOptimus Prime najlepszy z najlepszychOptimus Prime najlepszy z najlepszychOptimus Prime najlepszy z najlepszych

Model Telefonu:
Xperia Arc S

Domyślnie 26-06-08, 20:17

zanim oddasz telefon do serwisu napisz czy czasem nie instalowałeś jakiejś aplikacji, różnego pokroju, napisz też czy instalowałeś w ogóle jakieś aplikacje i czy zapisywałeś je na pamięci masowej
zrób też tak, przenieś wszystkie zdjęcia z telefonu na komputer, tak żeby w telefonie nie było żadnej fotki
potem wrzuć do pamięci masowej inne fotki, czy to tapety, bez różnicy
byle to nie były te same zdjęcia
po czym sprawdź jak telefon zachowuje sie z nowymi zdjęciami
i napisz oczywiście
jeśli nie bedzie zawiech to wina chyba leży po stronie zdjęć
fotki które zgrałeś z telefonu edytuj w jakimś programie do obróbki zdjęć i zmniejsz ich rozdzielczość czy inaczej wielkość o jakiś bardzo mały procent, zapisz i powrzucaj do telefonu, i sprawdź teraz
napisz jakie efekty a bedziemy wiedzieli co dalej robić ;-)

Pozdrawiam

"3.21. Pamiętajcie, że każdy z nas po trochu tworzy to forum, więc starajcie się pisać z głową."

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#10)
Rynkovv Offline
Nowy

Domyślnie 27-06-08, 10:19

Cytat:
Napisał optimus_prime
napisz też czy instalowałeś w ogóle jakieś aplikacje i czy zapisywałeś je na pamięci masowej
Instalowalem GARMINA

Cytat:
Napisał optimus_prime
zrób też tak, przenieś wszystkie zdjęcia z telefonu na komputer, tak żeby w telefonie nie było żadnej fotki
Sformatowalem pamiec masowa wiec to chyba to samo.

Cytat:
Napisał optimus_prime
byle to nie były te same zdjęcia
po czym sprawdź jak telefon zachowuje sie z nowymi zdjęciami
i napisz oczywiście
Porobilem kilka nowych zdjec w najwiekszej jakosci tak jak poprzednie.Jest ich teraz 10 a bylo 69 i sie wieszalo.Jak na razie jest stabilnie.Wlasnie wgrywam nowe zdjecia.

Cytat:
Napisał optimus_prime
jeśli nie bedzie zawiech to wina chyba leży po stronie zdjęć
Tylko dlaczego mialoby cos byc z nimi nie tak????

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania