FORUM.GSMCENTER.PL - Twoim Forum GSM  
Rejestracja FAQ Kalendarz Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Wróć   FORUM.GSMCENTER.PL - Twoim Forum GSM > GSM Mania > Symbian S60v2 - (os7.0/os8.0/os8.1) > Aplikacje i Gry
Przeładuj stronę TOM TOM NAVIGATOR

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
TOM TOM NAVIGATOR
stare
  (#1)
Deryl Offline
Deryl najlepszy z najlepszychDeryl najlepszy z najlepszychDeryl najlepszy z najlepszychDeryl najlepszy z najlepszychDeryl najlepszy z najlepszychDeryl najlepszy z najlepszychDeryl najlepszy z najlepszychDeryl najlepszy z najlepszychDeryl najlepszy z najlepszychDeryl najlepszy z najlepszychDeryl najlepszy z najlepszych

Model Telefonu:
°° Nokia N9 °° Nexus 5 °°

Domyślnie TOM TOM NAVIGATOR - 22-02-07, 16:02

TomTom Navigator v5.20.S60-S80-S90.SymbianOS.Cracked-PWNPDA

Program kompatybilny:

Microsoft Smartphone
Imate
SP3, SP3i, SP5, SP5m
Motorola
MPX 220
Orange
SPV C500, SPV C550, SPV C600, SPV E200
Qtek
8010, 8020, 8060, 8080, 8100
T-Mobile
SDA, SDA Music, SDA2
Series60
Nokia
3230, 6260, 6600, 6630, 6670, 6680, 6681, 7610, N70,N90
Series80
Nokia
9300, 9500
Series90
Nokia
7710
Symbian UIQ
Sony Ericsson
P910i

Program zawiera język polski żeński i mapy PL-CZ-SK-HU

INSTALACJA

Zawartość pliku TTM5 przenosimy na kartę pamięci ,potem wystarczy zainstalowac TomTom Navigator v5.20.S60-S80-S90.SymbianOS.Cracked-PWNPDA i już program działa

Miłej zabawy

Pozdrawiam

ABY POBRAĆ PROGRAM KLIKNIJ TUTAJ

Dodatkowo załączam mape fotoradarow
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 3d_uk_small_112_125.jpg (30,0 KB, 10963 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 69_overview_uk_176_779.jpg (36,3 KB, 207 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg mobile04_305_968.jpg (18,5 KB, 124 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg mobile05_165_166.jpg (20,3 KB, 101 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg night_uk_small_136_960.jpg (28,9 KB, 10951 wyświetleń)
Załączone Pliki
Typ Pliku: rar radary_339.rar (59,8 KB, 395 wyświetleń)

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#2)
psg
Gość

Domyślnie 05-06-07, 14:10

witam
nie masz moze map PL_HU_SK ale tych z nowej wersji v660.1223?
wiekszosc linkow do rapidshare juz jest nieaktualne
pozdrawiam

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#3)
slawekmalbork Offline
slawekmalbork klejnot lecz niedoszlifowanyslawekmalbork klejnot lecz niedoszlifowanyslawekmalbork klejnot lecz niedoszlifowany

Model Telefonu:
HTC DESIRE HD

Domyślnie 05-06-07, 17:06

Cytat:
witam
nie masz moze map PL_HU_SK ale tych z nowej wersji v660.1223?
wiekszosc linkow do rapidshare juz jest nieaktualne
pozdrawiam
poszukaj TU moze cos sobie znajdziesz.
Pozdrawiam.
:-P

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#4)
Lenox Offline
Nowy
Lenox na dobrej drodze,tak trzymaj!

Domyślnie 05-06-07, 19:32

mam pytanie czy na N70 są dostepne mapy z pokryciem polski 47%???

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#5)
slawekmalbork Offline
slawekmalbork klejnot lecz niedoszlifowanyslawekmalbork klejnot lecz niedoszlifowanyslawekmalbork klejnot lecz niedoszlifowany

Model Telefonu:
HTC DESIRE HD

Domyślnie 05-06-07, 19:42

Lenox

Cytat:
mam pytanie czy na N70 są dostepne mapy z pokryciem polski 47%???
no tu moze być problem bo Tom Tom 5.20 pisany na S60V2 nie widzi najnowszych map pisanych pod Tom Toma 6.02 który znów chodzi tylko na fonach S60V3. A najgorsze jest to ze nie chca juz aktualizowac map pod starsze wersje Tom Toma wiec moze byc z tym problem. Poszukaj pietro wyzej dalem linka do strony gdzie są wszystkie dostepne mapu i popróbuj moze cos sobie znajdziesz co ci pujdzie.

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#6)
Lenox Offline
Nowy

Domyślnie 05-06-07, 19:50

jeszcze jedno pytank jak tego tom toma odpalic na n70, zaintalowałem go na karcie według opisu wyżej i nic odpala sie tt ale nie widzi map ani głosów.
Na e50 dałem sobie rade bez zadnego problemu a na n70 walcze i nie moge dac sobie rady ops:

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#7)
slawekmalbork Offline

Model Telefonu:
HTC DESIRE HD

Domyślnie 05-06-07, 20:04

Cytat:
jeszcze jedno pytank jak tego tom toma odpalic na n70, zaintalowałem go na karcie według opisu wyżej i nic odpala sie tt ale nie widzi map ani głosów.
Na e50 dałem sobie rade bez zadnego problemu a na n70 walcze i nie moge dac sobie rady
na N70 powinienes zassane wczesnie katalogi zrzucic na karte. ( wśród nich powinien byc katalog o nazwie Tom Tom). Jak widzi juz tom toma w telu to jest ok. Nastepnie misisz na karcie osobno stworzyc katalog Voices i tam przeniesc polske glosy. (oczywiście jako katalog gółwny na karcie nie wklejaj go nigdzie). a mapy trzeba wrzucic do głównego katalogo Tom Tom (który już wczesniej wrzuciłes na karte). Teraz juz sobie napewno poradzisz bo to juz wszystko i musi chodzić.
Jak bedziesz wklejał mapy do katalogo TT a zapyta sie czy zamienic pliki na te które chcesz wgrac to daj tak.

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#8)
rumun1 Offline
Nowy
rumun1 na dobrej drodze,tak trzymaj!

Domyślnie 05-06-07, 21:21

Witam a co z 6288 bo ten telefon nie ob. sis. tak wywala przy instalacji

no i 6630 mam zajete ponad 9 mb pamięci telefonu a wszystko co spr. zostało wywalone na kartę , nic nie ma a pamięc zajęta co robic bo tomtom nie działa zbt mało miejsca do działania aplikacji

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#9)
slawekmalbork Offline

Model Telefonu:
HTC DESIRE HD

Domyślnie 05-06-07, 23:08

Cytat:
Witam a co z 6288 bo ten telefon nie ob. sis. tak wywala przy instalacji

no i 6630 mam zajete ponad 9 mb pamięci telefonu a wszystko co spr. zostało wywalone na kartę , nic nie ma a pamięc zajęta co robic bo tomtom nie działa zbt mało miejsca do działania aplikacji
No w 6288 nic nie zrobisz bo nie jest na symbianie wiec tylko mozna wgrać cos na javie. Jest taka nawigacja w javie jak Naviexpert ale jest platna i tez wymaga zewnetrznego odbiornika GPS blotooth.

A w 6630 mialem kiedys taka i nawigacja dzialala mi pieknie. Moze przeistaluj sobie soft na najnowszy poprzedz NSU i wgraj najnowszego Tom Toma. Bo może być ze masz stary soft i nie chce zwolnic wiecej pamieci a to nie chodzi o wolna pamiec w telefonie (na dysku-tak to mozna nazwać) tylko o wolna pamięć ram czyli ta na której chodzi system. I w starszych wersjach softu jest tak ze system zajmuje duzo ramu i nie pozostaje go wiele na dzialanie aplikacji. Ale spróbuj zrestartowac telefon i odpalic Tom Toma jak nie pujdzie to przeinstaluj soft na najnowszy dostepny.

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#10)
Lenox Offline
Nowy

Domyślnie 05-06-07, 23:55

tom tom ruszył, ale mam jeszcze pytanie dograłem mape niemiec i w przeżuciłem do głównego katalogu(tomtom)w oddzielnym folderze i nie chce przełaczyć mapy na niemcy co dalej z tym czynić?

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania