FORUM.GSMCENTER.PL - Twoim Forum GSM  
Rejestracja FAQ Kalendarz Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Wróć   FORUM.GSMCENTER.PL - Twoim Forum GSM > GSM Mania > Android > Android na HTC HD2
Przeładuj stronę Najnowszy ROM do HD2 Android

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Najnowszy ROM do HD2 Android
stare
  (#1)
Aronkiewny Offline
Nowy
Aronkiewny na dobrej drodze,tak trzymaj!

Model Telefonu:
HTC HD2

Domyślnie Najnowszy ROM do HD2 Android - 29-11-11, 17:35

Witam. Jestem trochę zielony w tym temacie, ale aktualnie na swoim HD2 posiadam Androida w wersji 2.3.7 i ROM 2.6.32. Chciałbym uaktualnić go do najnowszej stabilnj wersji czyli do 3.14(czy to jest najnowszy stabilny ?).
Mam już pobranego ROM-a oraz HARDSPL 2.08. Nie wiem tylko jak mam połączyć telefon z PC. Active Sync w moim przypadku odpada bo mam Win7 a na Windows Mobile Device Center nie wykrywa nic kiedy podłączę telefon. Jak mam to zrobić ?

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#2)
RobertFGC Offline
RobertFGC najlepszy z najlepszychRobertFGC najlepszy z najlepszychRobertFGC najlepszy z najlepszychRobertFGC najlepszy z najlepszychRobertFGC najlepszy z najlepszychRobertFGC najlepszy z najlepszychRobertFGC najlepszy z najlepszychRobertFGC najlepszy z najlepszychRobertFGC najlepszy z najlepszychRobertFGC najlepszy z najlepszychRobertFGC najlepszy z najlepszych

Model Telefonu:
SAMSUNG NOTE II 7100,Samsung Galaxy Tab 2 P5100 16GB 3G

Domyślnie 01-12-11, 12:55

Cytat:
Napisał Aronkiewny Zobacz post
Witam. Jestem trochę zielony w tym temacie, ale aktualnie na swoim HD2 posiadam Androida w wersji 2.3.7 i ROM 2.6.32. Chciałbym uaktualnić go do najnowszej stabilnj wersji czyli do 3.14(czy to jest najnowszy stabilny ?).
Mam już pobranego ROM-a oraz HARDSPL 2.08. Nie wiem tylko jak mam połączyć telefon z PC. Active Sync w moim przypadku odpada bo mam Win7 a na Windows Mobile Device Center nie wykrywa nic kiedy podłączę telefon. Jak mam to zrobić ?
Czytam już różne wasze problemy ale z każdym nowym wątkiem stwierdzam że dalej nic nie wiem.

Po pierwsze kolego napisz konkretnie jaki masz system zainstalowany czy to jest WindowsMobile 6.5 czy Android nand bo troche sie pogubiłem co chcesz uaktualnić.
A może masz rom androida w wersji SD.
Napisz jakie masz te konkretne romy najlepiej z linkami do nich oczywiście tylko tymi które można podać na forum z innych stron.
Piszcie trochę z sensem. Bo czasami po waszych wpisach myślę że powstał zupełnie jakiś rom o którym nie wiem a z romami jestem na bieżąco.
Z po za tym po takim wpisie ciężko jest wam pomóc bo nie wiadomo o co chodzi.

Samsung Galaxy NOTE II 7100
ROM OPEN 4.1.2
Samsung Galaxy Tab 2 P5100 16GB 3G Czarny
Rom open P5100XXDMC3 4.1.2 karnel stock

Pytania proszę kierować na forum. Nie na PW. Jeśli ja nie odpowiem to zawsze znajdzie się ktoś kto pomoże.

Ostatnio edytowane przez RobertFGC ; 01-12-11 o 16:53 Powód: uzupełnienie wypowiedzi :-)

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#3)
dkkrok Offline
Nowy
dkkrok na dobrej drodze,tak trzymaj!

Model Telefonu:
HTC HD2

Domyślnie 07-12-11, 18:22

Witam, pisałem dwa dni temu posta w temacie o ClockWorkRecovery ale się nie wyświetlił, nie wiem czemu. Spróbuje tutaj.

Zainstalowałem na swoim HD2 androida nand, sugerując się instrukcją napisaną przeg Gandalfa, do tego zainstalowałem podany przez niego ROM.

Chciałbym teraz zainstalować inny ROM, podany przez Langhtanga, dokładnie to ten: HD2_NDT_MIUI_GINGER_2.3.7_STABLE_V4.1_MAGLDR.
Jednoczesnie chciałbym zainstalować CWR, bo czytajac instrukcję zrozumiałem, może mylnie, że przy instalacji CWR instalujemy również ROMa nowego. Do czego służy CWR to wiem, czytałem. Dlatego chciałbym go zainstalować by sobie zrobic backup jezeli będzie ROM stabilny i bedzie mi odpowiadał.

Jeżeli gdzies w tym moim myśleniu jest błąd, bądź ten ROM nie mozna zainstalować za pomoca CWR czy nie wiem, to proszę o poprawe i z góry prosze o wyrozumiałość, dopiero zaczynam przygodę z modyfikowanie HD2.

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#4)
Aronkiewny Offline
Nowy

Model Telefonu:
HTC HD2

Domyślnie 09-12-11, 16:12

Posiadam Androida Nand w wersji 2.3.7, trochę poczytałem i chciałbym wgrać u sibie ROM Typhoon CyanogenMod 7, gdyż w moim ROMIE sporadycznie przy odbieraniu telefon się wiesza i słychać ciche brzęczenie w głośniku. POstanowiłem więc zmienić ROM. Problem jedynie w tym, że przeczytałem ze sto poradników i nadal nie mam pojęcia jak go wgrać mam pobranego CM7 magldr i co dalej ? Jaką opcję wygrać po uruchomieniu telefonu w trybie magldr ?

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#5)
Miodeczek Offline
Aktywny
Miodeczek jego imie znaja wszyscyMiodeczek jego imie znaja wszyscyMiodeczek jego imie znaja wszyscyMiodeczek jego imie znaja wszyscyMiodeczek jego imie znaja wszyscyMiodeczek jego imie znaja wszyscy

Model Telefonu:
n95, HTC HD2 android nand NexusHD2-JellyBean-4.1.2-CM10 V1.3a

Domyślnie 10-12-11, 09:12

Rozumiem że masz wygranych rom w wersji magldr tak? Według jakiego poradnika go wgrywałeś? A masz wgrany CWMRecowery? A co do tego romu który chcesz wygrać, ja go mam i w sumie działa ok ale zamierzam zmienić bo on chyba nie będzie już rozwijany.

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#6)
Aronkiewny Offline
Nowy

Model Telefonu:
HTC HD2

Domyślnie 10-12-11, 14:46

Udało mi się wgrać ROM MDJ's Typhoon Cyanogenmod 7. A jaki Ty polecasz ROM, skoro ten nie będzie już rozwijany ?

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#7)
endrjuuu Offline
Nowy
endrjuuu ze spektakularną aurą wokoł siebieendrjuuu ze spektakularną aurą wokoł siebie

Model Telefonu:
HTC HD2 Unofficial CM10 HD2 - 1.2 [4.1.1] [tytung_secureCRT_HWA_r3.3jb]

Domyślnie 10-12-11, 22:43

Cytat:
Napisał Aronkiewny Zobacz post
Udało mi się wgrać ROM MDJ's Typhoon Cyanogenmod 7. A jaki Ty polecasz ROM, skoro ten nie będzie już rozwijany ?
Kolego polecam ten rom mam go wgranego i chodzi bardzo szybko i jest stabilny. http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1028693

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#8)
XychuKojot Offline
Początkujący
XychuKojot ze spektakularną aurą wokoł siebieXychuKojot ze spektakularną aurą wokoł siebieXychuKojot ze spektakularną aurą wokoł siebie

Model Telefonu:
HTC HD2

Domyślnie 13-12-11, 17:35

Ten wątek jest strasznie chaotyczny i zbacza z tematu. Dyskusję na temat jaki ROM wgrać, a jakiego nie proponuję przenieść do wątku "Romy Android Nand dla HD2"

Windows Phone 7.5 mango - zawstydził Google...

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#9)
Miodeczek Offline
Aktywny
Miodeczek jego imie znaja wszyscyMiodeczek jego imie znaja wszyscyMiodeczek jego imie znaja wszyscyMiodeczek jego imie znaja wszyscyMiodeczek jego imie znaja wszyscyMiodeczek jego imie znaja wszyscy

Model Telefonu:
n95, HTC HD2 android nand NexusHD2-JellyBean-4.1.2-CM10 V1.3a

Domyślnie 18-12-11, 20:11

Cytat:
Napisał endrjuuu Zobacz post
Kolego polecam ten rom mam go wgranego i chodzi bardzo szybko i jest stabilny. http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1028693
nie wiem czy dobrze rozumiem, mając rom nand TyphooN CyanogenMod 7 Nightly v3.7.4-cLK i chcąc zainstalować ten MIUI polecany wyżej, zasysam go z linku http://www.multiupload.com/1RKQY8KSGI, wrzucam na SD i instaluje przez CWMRecorwery tak? żadnych zabaw z plikami boot.img czy innymi nie muszę robić?

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#10)
endrjuuu Offline
Nowy
endrjuuu ze spektakularną aurą wokoł siebieendrjuuu ze spektakularną aurą wokoł siebie

Model Telefonu:
HTC HD2 Unofficial CM10 HD2 - 1.2 [4.1.1] [tytung_secureCRT_HWA_r3.3jb]

Domyślnie 18-12-11, 23:22

Cytat:
Napisał Miodeczek Zobacz post
nie wiem czy dobrze rozumiem, mając rom nand TyphooN CyanogenMod 7 Nightly v3.7.4-cLK i chcąc zainstalować ten MIUI polecany wyżej, zasysam go z linku http://www.multiupload.com/1RKQY8KSGI, wrzucam na SD i instaluje przez CWMRecorwery tak? żadnych zabaw z plikami boot.img czy innymi nie muszę robić?
Dokładnie tak. U mnie śmiga elegancko.

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania