FORUM.GSMCENTER.PL - Twoim Forum GSM  
Rejestracja FAQ Kalendarz Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Wróć   FORUM.GSMCENTER.PL - Twoim Forum GSM > GSM Mania > Akcesoria GSM
Przeładuj stronę Etui zabezpieczające Galaxy Note - jakie wybrać ?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Etui zabezpieczające Galaxy Note - jakie wybrać ?
stare
  (#1)
dejwidk Offline
Nowy
dejwidk na dobrej drodze,tak trzymaj!

Model Telefonu:
Samsung Galaxy N 7000 NOTE

Smile Etui zabezpieczające Galaxy Note - jakie wybrać ? - 17-07-12, 13:11

Witam. Kupiłem tydzień temu Galaxy Note. Sprzedawca gratis dodał mi nowe etui Case Mate - Safe Skin. Niestety nie mam pewności czy etui te dało by rady uchronić telefon przy upadku, jest troche cienkie i dodatkowo śliskie, łatwo wyślizguje się z reki.

Oglądałem na aukcjach Combo Mesh Case , czy ktoś z was testował, czy jest warte polecenia ?

Wiadomo że żadne etui nie gwarantuje 100% pewności, ale przy Case Mate Safe SKin nie mam nawet 30% pewności

Pozdrawiam

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#2)
andyman Offline
andyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszychandyman najlepszy z najlepszych

Model Telefonu:
Huawei P9

Domyślnie 17-07-12, 16:03

Bo Safe Skin ma chronić przed zadrapaniem, a nie przed połamaniem przy upadku

http://769.net.pl/adm.png

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#3)
dejwidk Offline
Nowy
dejwidk na dobrej drodze,tak trzymaj!

Model Telefonu:
Samsung Galaxy N 7000 NOTE

Domyślnie 17-07-12, 16:15

Czyli lepiej wybrać Combo Mesh Case ? żeby uchronić go przed ewentualnym upadkiem ?

Czy ktoś używa tego Combo Mesh Case jakie sa wasze opinie ?

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#4)
zoltan78 Offline
zoltan78 najlepszy z najlepszychzoltan78 najlepszy z najlepszychzoltan78 najlepszy z najlepszychzoltan78 najlepszy z najlepszychzoltan78 najlepszy z najlepszychzoltan78 najlepszy z najlepszychzoltan78 najlepszy z najlepszychzoltan78 najlepszy z najlepszychzoltan78 najlepszy z najlepszychzoltan78 najlepszy z najlepszychzoltan78 najlepszy z najlepszych

Model Telefonu:
Sony Xperia Z1 Compact

Domyślnie 17-07-12, 19:58

Nie wiem czy znajdzie się ktoś, kto zapewni Cię że dane etui zapewni wystarczającą ochronę podczas upadku, na to składa się wiele czynników a najwięcej potrzebujesz szczęścia w takiej sytuacji.
Nie ma idealnego etui no chyba że jakieś pancerne. Inne mogą być mniej lub bardziej dopasowane lub wygodne ale nigdy nie masz 100% że zabezpieczy Cię przed uszkodzeniem telefonu podczas upadku.

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#5)
Martels Offline
Nowy
Martels na dobrej drodze,tak trzymaj!

Model Telefonu:
e72

Domyślnie 19-07-12, 15:50

Witam Wszystkich na forum. Jeżeli chodzi o wybór etui to oczywiście najlepsze byłoby ze skóry naturalnej,solidne i uchroni telefon od zarysowań. To które posiadasz sprawdzi się,ale z czasem może się po prostu wytrzeć.

Odpowiedź z Cytatem
stare
  (#6)
Cliteris Offline
Nowy
Cliteris na dobrej drodze,tak trzymaj!

Domyślnie 18-10-13, 15:07

Ja do swojego note 2 kupilem takie euti: http://4cases.pl/pl/p/HOCO-Crystal-l...I-Czerwony/254
Jak narazie spelnia swoje zadanie, brak jakichkolwiek zadrapan

Odpowiedź z Cytatem
Etui
stare
  (#7)
moolat1991 Offline
Nowy
moolat1991 na dobrej drodze,tak trzymaj!

Model Telefonu:
Galaxy S3

Domyślnie Etui - 03-10-14, 21:35

No cóż, Case Mate tylko chroni przed zadrapaniami a nie przed ewentualnymi uszkodzeniami. Musisz zakupić inny futerał jeśli myślisz o tym żeby chronić swój telefon przed uszkodzeniami. Ja Ci proponuje kupić http://hurtel.pl/product-pol-3840-Et...Bluetooth.html, bardzo solidne etui, dodatkowo z klawiaturą co sprawi że Twój telefon stanie się niczym laptop. Kto by nie chciał mieć telefonu i laptopa w jednym. Dla Ciebie najważniejsze było to żeby chronić telefon a to etui Ci to zagwarantuje, cena też godna zainteresowania. Pozdrawiam.

Czytamy regulamin
3.0.1 Pięć pierwszych postów każdego użytkownika jest moderowanych czyli czeka na zatwierdzenie przez moderację zanim ukaże się na forum.
RobertFGC

Ostatnio edytowane przez RobertFGC ; 09-10-14 o 20:59

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania