FORUM.GSMCENTER.PL - Twoim Forum GSM  
Rejestracja FAQ Kalendarz Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Wróć   FORUM.GSMCENTER.PL - Twoim Forum GSM > O GSMCENTER.PL >
Przeładuj stronę Uwagi do galerii i wyszukiwania

Uwagi dotyczące tej strony

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Uwagi do galerii i wyszukiwania
stare
  (#1)
Moonscape Offline
Moonscape powód do dumyMoonscape powód do dumyMoonscape powód do dumyMoonscape powód do dumyMoonscape powód do dumyMoonscape powód do dumyMoonscape powód do dumyMoonscape powód do dumyMoonscape powód do dumyMoonscape powód do dumy

Model Telefonu:
Nexus 4, iPad2

Domyślnie Uwagi do galerii i wyszukiwania - 19-09-12, 20:01

Poszukałem trochę na stronie potencjalnego następce/następczyni mojego telefonu (Motorolla Dorid 3). Muszę powiedzieć, że wyszukiwarka mnie pozytywnie zaskoczyła, choć i ona nie jest do końca idealna:
dla mnie brakuje możliwości zaznaczenia rozmiaru wielkości wyświetlacza. Niestety nie każdy chce mieć krowę ponad 4 cala, a ja nie chcę mieć wyświetlacza poniżej. Ta opcja powinna ułatwić znalezienie idealnego telefonu.

Druga uwaga to galeria. Dopiero przy 6 telefonie zauważyłem, że ona w ogóle jest. Czy nie można wrzucić zdjęć pod zdjęciem głównym - zdjęcia byłyby w miejscu intuicyjnym

Trzecia rzecz to wyświetlanie zdjęć. Niech będzie one tak jak na forum (wyskakuje przed stronę), albo niech otwiera się w nowym oknie. otwieranie w tej samej lokalizacji wg mnie nie spisuje się najlepiej

Dobrze dziś wyglądasz

Android developer, ale nie fanatyk

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania